Juodzbalys Dental Implant Institute

LT / EN

Pradžia     Kursai     Publikacijos     Kontaktai    Fotografijos

Pradžia

Misija

 

Juodžbalio dantų implantacijos institutas (JDII) yra sukurtas vykdyti intensyvų klinikinį praktinį odontologų mokymą. Instituto tikslas yra supažindinti kursantus su naujausiais dokumentuotais klinikiniais ir moksliniais pasiekimais dantų implantacijos srityje. JDII organizuoja odontologų tobulinimo kursus, kurių metu yra mokoma klinikinių įgūdžių ir technikos, reikalingos išlikti pirmaujančiose dantų implantologų praktikų pozicijose.

 

 

 

Kursų programa aprobuojama Lietuvos Respublikos odontologų rūmuose. Išduodami profesinės kvalifikacijos tobulinimo sertifikatai. JDII pateikia gydytojams odontologams platų tobulinimosi metodų pasirinkimą: paskaitas, praktikinius mokymus naudojant modelius, betarpišką operacijų demonstraciją ir panašiai.

 

 

 

JDII yra gerai įrengta mokymo/paskaitų auditorija, kur yra demonstruojamos chirurginės operacijos naudojant aukštos rezoliucijos video kamerą, sujungtą audiovizualine jungtimi su operacine. Kursų dalyviai gali operacijos metu uždavinėti jiems rūpimus klausimus, klausytis operacinės eigos komentarų. Tai yra puiki mokymo sistema, aiškiai ir betarpiškai demonstruojanti klinikinius gydymo metodus.

Misija
Apie lektorius
 

STILUS OPTIMUS Dantų implantacijos klinika, Vytauto pr. 85-3, LT 44238 Kaunas, Lietuva

Tel/Faks +370 37 323153, GSM +37069956540, E-paštas: gintaras@stilusoptimus.lt  http://www.stilusoptimus.lt